Adenya Hotel Resort

Adenya Hotel Resort

Alanya merkezine 22 kilometre uzaklıkta, Türkler Mevkii’nde bulunan denize sıfır Adenya Hotel Resort otelin kadın ve erkek müşterilerine ayrı olmak üzere bembeyaz mısır kumlu, şezlongun, şemsiyenin ve plaj havlusunun ücretsiz olduğu plajı ve 2 tane de iskelesi bulunuyor.

Yeme/İçme

Adenya Hotel’de alkol servisi yapılmamakta.

Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe ve ücretsiz.

İşletme tarafından belirlenen yerli ve alkolsüz içecekler gün boyunca Lobby Kristal Cafe’de ücretiz olarak servis edilmekte.

Daha özel olmasını dilediğiniz yemekleriniz için ekstra ücret ödeyerek Taş Ev A La Carte Restoran’dan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Odalarda bulunan minibar, misafiler girmeden önce su, soda ve meyve suyu ile doldurulmakta ve ardından her gün kişi başı birer adet olmak üzere yenilenmektedir.

 

Etkinlikler ve Otelin Olanakları

Adenya Hotel’de kadın ve erkek misafirler için 2 tane açık ve kapalı tatlı su yüzme havuzu bulunuyor. Bunların dışında kadınlar için 3 adet, erkekler için de 1 adet deniz suyu yüzme havuzu bulunuyor. Bu olanaklardan ücretsiz yararlanılırken, misafirler özel havuzdan, yüzme dersinden, bali evinden, doğum günü pastası hizmetinden ve gezi turlarından belirlenen ücret karşılığında yararlanılabiliyorlar.

 

Adenya Hotel’in Spa/Wellness bölümünde ücretsiz olarak sauna, hamam, ücretli olarak ise aile hamamı, çamur banyosu ve masaj hizmetleri bulunmakta. Adenya Hotel’in kapalı havuzları akşam 8’den gece 12’ye dek ailelere ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Aile hamamı ise sabah 10’dan gece 12’ye dek kullanılabilir. Aile hamamında masaj ve kese hizmetlerinin ücretli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Balayı İmkanları

Konaklamaya ek olarak ücretsiz ve King, Silver, Gold olmak üzere ücretli balayı paketleri de otelin sunduğu hizmetler arasında. Balayı hizmetlerinden yararlanabilmek için çiftlerin nikah tarihlerinden itibaren 3 ay içinde check-in yapmaları ve bu sırada evlilik cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

Çocuk/Bebek Olanakları

Adenya Hotel çocuk misafirlerinin de konforunu düşünüyor. Otelde çocuklar için oyun parkı ve çocuk havuzu da yer alıyor. 4-12 yaş arasındaki çocuklara sabah 09.00’dan akşam 17.00’a dek hizmet veren Mini Clup da mevcut.

Bebek telsizine ihtiyaç duyan ailelere belirlenen ücret doğrultusunda telsiz temin etme hizmeti de var.

7 yaş ve üzerindeki erkek çocuk misafirler kadın havuzlarına alınmamaktadır.

 

Genel Bilgiler

Kemer islami oteller ve Kemer muhafazakar oteller konseptine dayanarak Adenya Hotel’in tüm odalarından kıble yönü belirtilmiştir.

Odalara giriş öğlen 2’de başlıyor, odanıza yerleştikten sonra öğle yemeğinizi yiyebilir ve çıkış günü kahvaltınızı yaptıktan sonra en geç öğlen 12’de odanızı boşaltabilirsiniz.

Otele evcil hayvanlar misafir olamıyor.

Adenya Resort Hotel Adres ve İletişim Bilgileri

Adenya Resort Hotel iletişim numarası +90 242 510 22 22 olarak belirtilmiştir. Otel ile ilgili merak ettiklerinizi telefon numarası üzerinden yetkililere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

 

Kemer Muhafazakar Oteller Kemer İslami Oteller
Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir