Kemer Muhafazakar Tatil Köyleri Nerededir?

Kemer Muhafazakar Tatil Köyleri Nerededir?

Farklı isimlerle karşımıza çıkan Kemer muhafazakar tatil köyleri son 10 ile 15 yıl arasında en çok tercih edilmekte olan oteller arasında yerini almaktadırlar. İslam yoğunluğun fazla olduğu ülkelerin tatil için Türkiye’yi seçmiş olmaları gibi durumları göz önünde bulundurduğumuzda ülkemizin güney tarafına doğru birden fazla İslami otelin açılış yaptıklarını görebiliyoruz.

Büyük yatırımların yapıldığı İslami oteller zincirinde ailelerin beğenmiş ve tercih etmiş oldukları özellikler arasında bulunan kadınlara özel plakların olması dikkat çekiyor. Hal böyle olmuşken erken rezervasyon almak isteyen tatilciler internet üzerinden kemer İslami muhafazakar oteller konusunda araştırmalar yapmaktadırlar. Bizlerde burada tatilci adaylarımıza hangi otelleri neden seçecekleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Otel İçerisinde Kadınlara Özel Plajlar Bulunuyor

İslami kurallar çerçevesi içerisinde tasarlanan Kemer İslami muhafazakar oteller bütün özellikleri düşünülerek yapılmıştır. Yukarda ki yazımızda da belirttiğimiz üzere tatilcilerin sıklıkla uğramalarındaki temel etken kadınlara özel plajların olmasıdır. Bununla birlikte otellerin içerisinde mescit gibi önemli bölmelerde yer alıyor. Aynı şekilde kişilerin otel içerisinde mayo ile gezilmesine de izin verilmemektedir. Eğer ailenizle birlikte sakin ve kafanızın rahat olacağı bir tatil yaşamak istiyorsanız Kemer tatil köylerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Tatil köylerinde ailenize sunulmakta olan İslami şartlara uygun yemek çeşitlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Tabi günümüzün en çok sorunu olan Alkol çeşitleri de belirtmiş olduğumuz İslami otellerde kabul edilmiyor.

Kemer Muhafazakar Tatil Köyleri Nerededir?

Kemer Muhafazakar Tatil Köyleri

Şah INN Paradise, Antalya Kumluca; İslami şartlara uygun hizmetiyle birlikte kadınlara özel plajı seçeneğinden dolayı sıkça tercih edilen oteller arasında yerini alıyor. Kadın ve erkeklerin bulundukları bölmelerin farklı olması ve şehir merkezine 90 KM havalimanına 105 KM uzak olması sakin bir tatil geçirmek isteyen kişilerin tercih etmesi gereken oteller arasında bulunuyor.

Azra Resort Otel, Antalya; Kadınlara özel havuzun bulunduğu otel seçenekleriyle birlikte Antalya havalimanına 46 km, şehir merkezine ise 36 km, uzaklıkta yerini alıyor. Kemer bölgesine olan 6 km uzaklığı sayesinde de muhafazakar ailelerin sıkça tercih etmiş oldukları kemer tatil otelleri zincirleri arasında yerini alıyor.

İslami Tatil Köylerinde Nasıl Rezervasyon Alabilirim?

Yukarda saymış olduğumuz otellerden herhangi birini seçmek için öncelikle sitelerin resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında karşınıza çıkan tatil paketlerinden birini seçerek işlemlerinize devam edip rezervasyon alabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinde isterseniz kredi kartı isterseniz de havale ile ödemelerinizi yapabiliyorsunuz. Erken rezervasyon dahilinde uygun tatil paketi satın alabilir miyim? Bütün otel zincirleri müşterinin erkenden yer ayırmalarından dolayı 100 TL olan günlük tatil paketini 50 TL gibi %50 indirimler sağlayabiliyorlar. Bu yüzden kemer İslami muhafazakar oteller seçiminde yapacağınız erken rezervasyon işlemlerinizde uygun fiyat dahilinde paket satın alabilirsiniz. Paket detaylarını öğrenmek ve tatil fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sitelerin resmi adresine giriş yapmanız gerekecektir.

Antalya Kemer Oteller Kemer İslami Tatil Köyleri Kemer İslami Oteller Kemer Muhafazakar Oteller
Beğen  1
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir