Kemer’de en iyi Restaurantlar hangileridir?

Kemer’de en iyi Restaurantlar hangileridir?

Akdeniz’in adeta incisi olarak bilenen en şirin ilçelerin başında gelen Kemer doğa manzarası ve tertemiz denizi ile birçok turizmcinin en sık uğrak noktası olmuştur. Bu yüzden de her yaz yüz binlerce kişiyi misafir eden Kemer’de eşsiz bir tatilin keyfini çıkartacaksınız. Kemer içerisin de her tür esnaf yer almaktadır ve alışveriş konusunda da herhangi bir zorluk çekmeyeceksiniz. Evet, bir AVM yani alış veriş merkezi yok fakat çarşıda ortalama beş yüze yakın esnaf yer almaktadır. İhtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz ve bu anlamda da herhangi bir zorluk çekmeyeceksiniz. Kemer’de en iyi Restaurantlar ise çarşıda bulunan esnaf lokantaları olarak bilinmektedir. Sizler farklı lezzetler ve daha lüx bir cafe restoran düşünüyorsanız da eğer yine sizler için hazırlanmış olan sahil kenarında ki hamburger, kafeler, ya da restoranları da tercih edebilirsiniz.

Kemer Dakapo Cafe

Genelde Kemer‘de en çok tercih edilen Ay ışığı parkı sahilinde bulunan dakapo adlı kafe olmaktadır. Kafenin en güzel yanı kumların üzerin de yer minderleri ile misafirlerini ağırlamasıdır. Minderlerin hemen önünde bulunan sehpalar ise yine aynı şekilde minderler gibi yumuşak bir kauçuktan oluşmakta ve tamamen ışıkları kapalı olan bu kafede sadece sehpalar ile plaj aydınlatılmaktadır. Bu yüzden de denizin yakamozun daha net bir şekilde görülmekte ve kemere gelen herkes bu kafeye mutlaka uğramaktadır. Deniz kenarında ayaklarınızı denize uzatarak minderde oturuyorsunuz ve garsonlar sizlere hizmet etmektedir. Eşsiz doğa manzarası ile sizleri karşılayan bu kafe turistlerin de oldukça büyük ilgisini çekmektedir.

Kemer Restaurantlar
Lüx Restaurantlar

Kemer’de sizler için dünyaca ünlü restoranlar da bulunmaktadır ve sizler dilerseniz esnaf lokantaları yerine bu lüx restoranları da değerlendirebilirsiniz. Özellikle de Mc Donalds gibi ünlü hamburger Restaurantlar da yer almaktadır. Pizzacı, Hamburgerci, Çin lokantası, Yerel lezzetler, İtalyan mutfağı gibi birçok alternatifleri barındıran restoranlar ile de eşsiz lezzetleri tadabilirsiniz. Deniz kenarında bulunan Mc Donalds özellikle de en çok tercih edilen Restaurantlar arasındadır, aynı zamanda da bu restoranın hemen altında bulunan ünlü balıkçı da denize sıfır oluşturmuş olduğu masalar da sizlere balık ziyafeti de vermektedir. Fakat sizlere en büyük tavsiyem ise her zaman esnaf lokantaları olmuştur, yerel lezzetleri tatmanız adına esnaf lokantaları en lüx ve en lezzetli yemekleri sizlere sunmaktadırlar. Özellikle de ızgara çeşitleri konusunda bir hayli ün kapmış olan bu lokantalar da mangal keyfini en iyi şekilde elde edebilirsiniz.

Kemer ASPAVA Lokanta

Ağaçların altında piknik yapar gibi ister kahvaltı, ister ızgara, dilerseniz de sulu yemekleri bulabileceğiniz ASPAVA Restaurantlar da oldukça titiz bir şekilde çalışmasını sergileyerek sizlere eşsiz lezzetleri sunmaktadır. Allah Sağlık Para Afiyet Versin Âmin sloganını birleştirerek oluşturmuş olduğu ASPAVA ismi ile Türkiye’nin birçok noktasında da Restaurant zincirini oluşturmuştur ve sizlere Kemer’de de eşsiz lezzetleri sunmaktadır.

Beğen  2
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir