Kemer’de yapılacak en iyi aktiviteler

Kemer’de yapılacak en iyi aktiviteler

Kemer Antalya’nın en eğlenceli ilçelerinden birisidir, çünkü küçük olması ve ilçe içerisin de aktivitelerin bol olması ile tatilinizi hiçbir şekilde geçireceksiniz. Kemer de en çok eğleneceğiniz nokta şüphesiz ki otellerin sizlere sunmuş olduğu lüx tatil keyfi olacaktır. 5 yıldızlı oteller birçok aktiviteler ile sizleri karşılayacak ve sınırsız yeme içme ile başlayan bu eğlenceli tatil keyfi içerisinde havuz başı eğlenceler ve deniz kenarı plaj eğlenceleri de sizleri karşılayacaktır. Bu yazımızda sizlere Kemer’de yapılacak en iyi aktiviteler ‘e örnekler vereceğiz.

Otel Dışında Neler Yapılabilir?

Otellerin hepsi kendilerine ait olan plajlarda müzik eşliğin de adeta bir plaj partisi vermektedir, aynı zamanda da mevcut havuzlarında da devam eden bu eğlenceler gün boyu sürmektedir. Sizler otel dışında bir eğlence istiyorsanız da Kemer’de bulunan ünlü kulüpler de sabaha kadar eğlenceyi en iyi şekilde elde edebilirsiniz. Gündüzleri Moon Light parkın da, Kemer çarşı, Saat kulesi ve plajlar da eğlenceyi alışverişi sürdürürken aynı zamanda da geceleri ise havuz başı partiler, plaj partileri ve kulüpler de eğlence ile de hiç sıkılmadan tatilinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kemer’in en güzel yanı ise denizinin temiz olması ve plajının geniş olmasıdır. Aynı zamanda da tüm plaj boyunca sizi bekleyen bisiklet ve yürüyüş yolu da görülmeye değer yerlerden birisidir.

En çok tercih edilenlerden biri de elektrikli bisiklet

Aktiviteler hem gece hem de gündüz olmak üzere farklı planlar ile oluşturulmaktadır, sizler oteller de kalmıyorsanız da hiçbir şekilde sıkılmadan çarşı ve deniz kenarında ki yürüyüş, bisiklet yolunda da eğlenceyi elde edebilirsiniz. İlçe içerisin de elektrikli bisiklet, motosiklet ve araba kiralama yerleri bulunmaktadır. Kemer‘de yapılacak en iyi aktiviteler arasında özellikle de birçok kişinin tercih etmiş olduğu iki kişinin binebileceği elektrikli bisiklet ile ilçeyi baştan sona kadar doyasıya gezebileceksiniz. Böylelikle de ailenizle birlikte hiç sıkılmadan muhteşem bir tatil keyfini elde edecek ve aynı zamanda da cafe restoranlar gibi yerlerde de ailenizle birlikte oturarak sohbetinizi edebilecek doğaya karşı muhteşem bir manzara da yeme içme konusunda da adeta piknik yapar gibi eğleneceksiniz.

En çok tercih edilen plaj: Ay Işığı

Denizin derin olması konusunda birçok kişinin şikâyetleri yer almaktadır fakat Moon Light yani Ay ışığı olarak adlandırılan park içerisinde ki sahil de oluşturulan plaj oldukça fazla kum ve derinliği olmayan çocuklar için ideal plajdır. Aileler genelde bu plajı tercih etmektedir ve plaj tamamen tüm halka açık olarak ücretsiz sunulmaktadır. Sadece plaj içerisin de otellerin kendisine ait olan şezlong ve şemsiyeler yer almaktadır, eğer ki otelde kalıyorsanız ve otel görevlileri zaten sizlere bu plajın neresinde şezlong ve şemsiye olduğunu sizlere söylemektedirler. Eğer ki otelde kalmıyorsanız da belediye tarafından işletilen ve günübirlik kiraya verilen şezlong ve şemsiyelerden de yararlanabiliyorsunuz. Aynı zamanda da yine ay ışığı olarak adlandırılan bu park içerisinde de yüzme havuzu da yer almaktadır.

Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir